[Hermes]

[Strona główna][Drzwi zewnętrzne][Drzwi wewnętrzne][Okna] [Okna]
[Kontakt]


Katalog GERDA 2011

Katalog drzwi Porta 2011

Drzwi gerda - montaż


dlaczego warto wybrać drzwi gerda
[]DRZWI PORTA NATURA IMPRESS

Kolekcja Natura IMPRESS to efekt pasji i natchnienia, zaczerpnięty z nowoczesnych i oryginalnych form sztuki, jest kolekcją łączącą elementy dekoracji i wyposażenia wnętrza pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Nowoczesny, prosty i jednocześnie wyrafinowany design pozwala na swobodną kreację wnętrza. Unikatowe wzory relief na powierzchni skrzydła tworzą egzotyczny urok, który przyciąga spojrzenia i urzeka.

KONSTRUKCJA PRODUKTU

Rama skrzydła jest wykonana z klejonki drewna iglastego. Wypełnienie skrzydła stanowi płyta wiórowa otworowa wzmocniona wewnętrznym ramiakiem ze sklejki. Rama wraz z wypełnieniem obłożona jest dwustronnie płytą oklejoną wysokiej jakości okleiną naturalną select. Powierzchnia skrzydła zawiera element struktury relief (wzory Ratan, Zebra, Leguna).
PROFIL KRAWĘDZI
Skrzydła dostępne wyłącznie w wersji bezprzylgowej. Ramiak zewnętrzny skrzydła okleinowany w kolorze skrzydła
POKRYCIE
Powierzchnia drzwi Natura IMPRESS jest wykończona okleiną naturalną select w kolorach dąb, dąb bielony, orzech amerykański, orzech classic, orzech ciemny i wenge. Zastosowana okleina naturalna select gwarantuje powtarzalność wzoru usłojenia oraz jednolitość kolorów.
Matowość powierzchni (połysk 8 stopni Gloss) uzyskano dzięki pokryciu najwyższej jakości ekologicznym lakierem odkrytoporowym o podwyższonych parametrach jakościowych

WZóR
Jednoskrzydłowe "60", "70", "80", "90"; "100"
Dwuskrzydłowe "120" ÷ "200"
AKCESORIA W CENIE
• Zamek z czołem srebrny połysk lub złoty połysk: na klucz zwykły, z blokadą łazienkową lub
dostosowany pod wkładkę patentową
• Przygotowanie do skrótu, maks. 60 mm
• Pochwyt okrągły (do drzwi przesuwnych)
OŚCIEŻNICA
Ościeżnica regulowana bezprzylgowa Porta SYSTEM ELEGANCE Proponowana ościeżnica w naturalnej okleinie wyposażona jest w komplet dwóch zawiasów 3D .Skrzydło nie jest wyposażone w część zawiasową.

UWAGI
• Aprobata Techniczna AT-15-6515/2009, ITB Warszawa.
• Tuleje wentylacyjne dostępne w kolorze srebrnym lub złotym 1 rząd.

Przykładowe wzory:

Od lewej kolejno: Natura IMPRESS wzór od 1 do 9